We Have
We Have
We Have
We Have
We Have

O nás

Firma SAP TECHNOLOGY s.r.o. byla založena v roce 2014. Je to ryze česká společnost, která je složena z odborníků a specialistů s dlouholetou praxí v oblasti zabezpečovacích technologií CCTV, EZS, EPS, ID systémy. Nezbytnou součástí servisu technologií jsou mimo jiné i elektrické revize, které provádíme v úrovních od ručního nářadí, strojů a přístrojů až pro budovy, včetně hromosvodů.

V roce 2018 jsme rozšířili svou nabídku produktů a služeb o nový zabezpečovací systém BEDO AJAX, který díky pokročilým funkcím a široké škále detektorů umožňuje účinné ochránit Vaše zdraví i majetek před vloupáním, požárem, únikem oxidu uhelnatého nebo vody.

Certifikace zabezpečovacích systémů

 

Význam certifikace zabezpečovacích systémů hraje v průmyslu komerční bezpečnosti významnou roli. Zabezpečovací systémy jsou testovány nezávislou zkušebnou a prochází certifikačním procesem. Kvalita zabezpečovacích systému a jeho jednotlivých komponentů je dána schopností čelit napadení narušitelem s různým stupněm znalostí a vybavení.

 

Mezinárodní ocenění

 

Zabezpečovací systém AJAX získal v roce 2017 v Moskvě na veletrhu SECURIKA prestižní ocenění za nejinovativnější produkt roku a ve stejném roce na výstavě IFSEC International v Londýně cenu za nejlepší poplachový zabezpečovací systém roku.