Jak postupujeme?

A Provedeme analýzu vašich požadavků.

B Navrhneme vhodný postup a řešení.

C  Zrealizujeme v co nejkratším termínu a v požadované kvalitě.

 

Kdo jsme?Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zabezpečovacích technologií CCTV, EZS, EPS, ID systémy. Nezbytnou součástí servisu technologií jsou mimo jiné i elektrické revize, které provádíme v úrovních od ručního nářadí, strojů a přístrojů až pro budovy, včetně hromosvodů. Chceme pro své zákazníky poskytnout kvalitní služby za výhodných podmínek. 

Co děláme?Provádíme instalaci a servis potřebných technologií, údržbu a pravidelné prohlídky elektrických a elektronických zařízení. Zabezpečíme Váš dům i firmu nebo kancelář zabezpečovacím a kamerovým systémem.
Elektroinstalace.
Instalace silnoproudých, slaboproudých a datových rozvodů, rekonstrukce osvětlení, rekonstrukce rozváděčů, výměna jističů, kontrola rozvodů termokamerou.
Elektrické revize.
Elektrické revize strojů, přístrojů, ručního nářadí včetně vypracování protokolů a kontroly termokamerou a zpracováním snímků.
Zabezpečovací technika.
Návrh, instalace a servis zabezpečení Vašeho bytu, domu, firmy, kanceláře kamerovým systémem (CCTV), zabezpečovacími systémy EZS a požárními systémy EPS.
Kancelářské a výpočetní technika.
Dodávka, servis a opravy kancelářské a výpočetní techniky, správa softwarového vybavení.
LED technologie.
Dodávka a instalace LED osvětlení - LED pásky včetně profilů, LED žárovky, dálkové ovládání, stmívače, veřejné osvětlení pomocí LED lamp. Pomůžeme Vám s realizací osvětlení Vašeho interiéru bytu, spočítáme energetickou náročnost a úsporu.